Ziemassvētku egles

Kā ik katru gadu, arī šogad pie mums iespējams iegādāties Ziemassvētku eglītes podos un cirstā veidā.

Pie mums pieejamās Ziemassvētku egles ir sētas un audzētas mūsu klimatiskajos apstākļos. Augušas tepat uz vietas kokaudzētavā, tās rūpīgi koptas un veidotas. Uz Ziemassvētkiem eglītes pieejamas gan podos, gan arī cirstā veidā. Pie mums izaudzētās egles ir no 0,5 m līdz pat 6 m augstumam. Populārākās ir asās egles, jeb sudrabegles, Serbijas egles, Baltegles, Kanādas egles un protams arī parastās egles, jeb kā visi labāk zina - Latvijas egles.

Vairāk info pa tālruni: 29338357 vai 29491823


Kā eglīti podā saglabāt līdz pavasarim?

Eglīti, kas iegādāta podiņā, telpās vajadzētu nest iespējami tuvāk svētkiem. Eglīti nedrīkst likt tuvu radiatoriem, krāsnīm un kamīniem, iespēju robežās vajadzētu arī izvairīties no likšanas uz siltajām grīdām. Jāatceras, ka tā regulāri jāaplaista, neļaujot zemei izžūt, vislabāk, ja zem podiņa paliek paliktni, kurā var arī laistīt un tādā veidā ilgāk saglabājas mitrums.Ja telpā ir sauss gaiss, eglīti vajadzētu arī ik pa laikam aprasināt. Būtu vēlams eglītē nelikt spuldzīšu virtenes, kas rada lieku siltumu eglītei, bet izvēlēties LED, kas to nekarsē. Pēc svētkiem eglīti iznes vēsākā vietā. Ja ārā ir liels sals, uzreiz nest ārā nevajadzētu, bet pakāpeniski pieradināt pie vēsākas gaisa temperatūras.
Ja eglītes pumpuri sākuši plaukt un redzami jaunie dzinumi, tad gan eglīte jāatstāj vēsākās telpās līdz pavasarim. Sagaidot pavasari iekštelpās izdzīvošanas iespēja gan būs daudz mazāka, nekā, ja ievēros iepriekš minēto un pēc svētkiem to iznesīs ārā.